„Kasza na stół, na zdrowie, na co dzień”

Powrót

Zapraszamy do Torunia na spotkanie kulinarne!

17.04.2013

Zapraszamy wszystkich Miłośników kaszy na spotkanie kulinarne „Pod znakiem kaszy”, które odbędzie się 24 kwietnia br. (środa) w Toruniu.

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 16:00 w Cafe Bajarka, przy ulicy Kozackiej 17. Podczas spotkania nasza blogerka kulinarna Dorota Wdowińska-Rozbicka, autorka bloga „Dorota Smakuje”, będzie przygotowywała przekąski na bazie kaszy oraz opowiadała o możliwościach, jakie daje w kuchni. Jednocześnie wszyscy obecni będą mogli posłuchać ciekawego wykładu o walorach zdrowotnych kaszy oraz uzyskać cenne wskazówki od naszej dietetyczki – mgr Katarzyny Foszner.

Na spotkaniu nie zabraknie przysmaków z kaszy oraz atrakcji dla dzieci. Będą one mogły pobawić się na placu zabaw wraz z animatorem. Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności wysyłając maila na adres: Anita_Zablocka@itbc.pl lub dzwoniąc pod numer: 22 250 49 21. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkania, sfinansowanego ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych, jest Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych.